O nas

Dedykowane oprogramowanie oraz team leasing

Potrzebujesz aplikacji? Wydajność Twojej organizacji nie jest dostatecznie wspierana przez technologie? A może czujesz, że produkty cyfrowe znacznie usprawnią rozwój Twojego biznesu?

To najlepszy moment, by skorzystać z pomocy doświadczonego i niezawodnego partnera. Kogoś takiego jak my, kto przeanalizuje potrzeby, doradzi i przeprowadzi przez cały proces rozwoju zapewniając wysoką jakość usług oraz respektując terminy i budżet.

Speednet w liczbach

20+

Lat na rynku

91%

Projektów oddanych na czas i w budżecie

130+

Programistów i specjalistów

69%

Programistów z długoletnim doświadczeniem

14

Klienci z 14 krajów

Misja, cele i wartości

Najwyższa jakość

Szanujemy Twój czas, więc się nie oszczędzamy. Nie cierpimy przeciętności. Dlatego dbamy o optymalizację, użyteczność i dizajn naszych produktów.

Rozwiązania na miarę

Zadajemy pytania, uczymy się i analizujemy. Nie ma dwóch takich samych organizacji, dlatego dużo wysiłku wkładamy w dostarczenie dokładnie tego, czego potrzebujesz.

Zaufanie

Klienci i partnerzy chcą z nami pracować, ponieważ wiedzą, że na nas mogą polegać. W pocie czoła dostarczamy oprogramowanie na czas i mieścimy się w budżecie.

Mistrzostwo

Nie wiemy co znaczy słowo “wystarczające”. Każda osoba w zespole poświęca swój talent i czas, aby przekazać Ci przetestowane i sprawdzone produkty.

Otwartość

Nie boimy się wyrażać własnego zdania. Stoimy murem za tym, co uważamy, że jest zgodne z prawdą.

Ludzie to kapitał

Nasz zespół to jeden organizm. Razem świętujemy, pracujemy i przezwyciężamy trudności.

Odpowiedzialność społeczna (CSR)

Ludzie to kapitał. Wierzymy w to szczerze. Wspieramy młode talenty i programy szkoleniowe. Począwszy od nastolatków, przez początkujących programistów, aż po ekspertów, wspieramy wszystkich czynnie uczestnicząc w licznych inicjatywach edukacyjnych.

Gdańsk Business Week
Bolesławowo Business Week
Lectures on Gdańsk University of Technology
Education project for Code 2.0
Presentations in Tech conferences

Partnerzy

Microsoft Partner
SER Partner Gold
Euvic Partner

Musisz nas poznać.

Skontaktuj się!